ⓒ Magdalena Cichosz | FOTOGRAFIA |
logo

Ślubna

REPORTAŻ ŚLUBNY

W zależności od Państwa oczekiwań zakres usług ustalany jest indywidualnie.

REPORTAŻ ŚLUBNY MOŻE OBEJMOWAĆ

Sesję narzeczeńską

Sesja odbywa się przed ślubem w terminie i miejscu wyznaczonym przez Młodą Parę. Ilość obrobionych i gotowych zdjęć to 35. Czas trwania sesji to około 2 godziny.

Błogosławieństwo

Ceremonia zazwyczaj odbywa się w domu rodzinnym Panny Młodej. Jestem po to, aby upamiętnić błogosławienie przez rodziców.

Wesele

Zaczynam od przejścia Pary Młodej przez próg sali weselnej. Fotografuję zazwyczaj do momentu oczepin czyli do około 1 w nocy.

Sesję ślubną

Indywidualna i wyjątkowa. Może odbyć się w dniu ślubu lub innym wyznaczonym przez Parę Młodą. Miejsce? Tam gdzie Państwo sobie życzą. Czas? Około 2-3 godziny.

Fajerwerki

Zaskocz gości na swoim ślubie lub weselu! Profesjonalna i kompleksowa inscenizacja pirotechniczna dopasowywana indywidualnie do preferencji klienta.

Przygotowania

Towarzyszę Państwu od świtu fotografując cały proces przygotowania Panny Młodej. Będę obecna u kosmetyczki, fryzjera, a nawet podczas ubierania Panny i Pana Młodego.

Ślub

Sfotografuję całą uroczystość w Kościele lub Urzędzie Stanu Cywilnego. Uwieczniam emocje rodziców, ciekawość dzieci i Wasze najważniejsze ''TAK", aż do momentu odjazdu na salę weselną.

Album

Wykonuję w formacie A4, orientacja pozioma lub 30x30 centymetrów. Projekt może zawierać 20 i więcej stron.

Wizaż i fryzurę

Spełniamy marzenia o niepowtarzalnym makijażu dopasowanym do Twojej urody i fryzurze idealnie upiętej pod styl sukienki. Wykonujemy charakteryzację próbną. Poniżej prace młodej i zdolnej ekipy.

Wideofilmowanie

Zespół profesjonalistów specjalizujących się w reportażach ślubnych. Połączenie dwóch kadrów sprawia, że Wasz Dzień ogląda się jak film!

PO UPŁYWIE

0

DNI

Otrzymają Państwo gotowe zdjęcia na pendrive lub płycie DVD w solidnie zapakowanym i specjalnie zaprojektowanym etui.

Zachęcam do kontaktu

Odpowiem na Państwa pytania i postaramy się dobrać optymalny wariant usługi.