ⓒ Magdalena Cichosz | FOTOGRAFIA |
logo

O mnie

Magdalena Cichosz

Cześć!

Mam na imię Magda. Kocham uwieczniać wspaniałe chwile na zdjęciach. Jest to moja pasja i jednocześnie pomysł na życie. Dzięki doświadczeniu, które zdobyłam podczas pracy na planie filmowym oraz wiedzy z Sopockiej Szkoły Fotografii uwielbiam przekazywać emocje jakie towarzyszą ulotnym momentom życia.

Czy jest coś piękniejszego niż wpatrzona w siebie zakochana para? Czy na tym Świecie istnieje silniejsza więź niż miłość Matki do Dziecka? Jak to pokazać na zdjęciu? W którym momencie przycisnąć spust na aparacie? Sam oceń wyniki mojej pracy odwiedzając zakładkę galeria.

Jestem młodą artystką i chętnie podejmuję wyzwania. Dotychczas realizowałam sesje rodzinne, reportaże ślubne, tworzyłam zdjęcia produktowe dla różnych firm, wykonywałam fotografie z wydarzeń i wiele, wiele innych. Podejmuję się również sesji bardziej ekstremalnych. Znane mi są klimaty, gdy trzeba uchwycić kogoś strzelającego z broni.

 Przykładowe wyniki mojej pracy

Śmiało skontaktuj się ze mną. Można mnie na co dzień złapać na terenie Gdańska. Jestem mobilna, więc mam możliwość podjechać na sesję do 100-120 kilometrów. Jeśli szukasz dobrego fotografa w przystępnej cenie to jesteś pod dobrym adresem.

Do zobaczenia !